Блог

צ 4th, 2016

КОМПАНІЯ «ТАКТ» ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ AGROEXPО 2016

Компанія «ТАКТ» взяла участь у Міжнародній агропромисловій виставці «AGROEXPO 2016», яка пройшла в м. Кропивницький (Кіровоград) з 29 вересня по 1 жовтня.

AGROEXPO 2016  – найбільш масштабна в Україні спеціалізована виставка аграрної техніки і технологій, що надає можливість сільськогосподарським машинобудівникам демонструвати повну номенклатуру продукції для агропромислового комплексу України. Щорічно у виставці беруть участь понад 450 профільних, вітчизняних і зарубіжних компаній.

На виставці компанія «ТАКТ» брала участь зі своїм стендом, на якому були представлені зразки каліброваного прокату, прокату із спеціальною обробкою поверхні і ковані вироби. Особливий інтерес відвідувачі стенду проявили до новинок асортименту – шпоночної смуги і каліброваного валу (лиски), виробництво яких успішно освоєно нашим підприємством.

В рамках виставки представники компанії «ТАКТ» провели переговори з покупцями, як діючими, так і потенційними, серед яких провідні машинобудівні заводи, такі як: Червона Зірка, Гідросила, Уманьферммаш, Бердянські Жатки, Велес Агро, Агромаш, Бердянський завод сільгосптехніки, Лозівські машини, Агрореммаш, Херсонський машинобудівний завод, БілоцерківМАЗ і ще понад 50 підприємств України. В ході переговорів були обговорені численні питання співпраці українського виробника металопрокату з українськими машинобудівниками, встановлені нові ділові контакти. З боку всіх підприємств був виявлений великий інтерес до металопрокату, який виробляється на заводі «ТАКТ», проекту з випуску хромованих штоків гідроциліндрів, стійок для культиваторів.

Компанія «ТАКТ» дякує організаторам виставки за професійну підготовку минулого заходу. Також дякуємо всім клієнтам та партнерам, які відвідали наш стенд і брали участь в переговорах. Завдяки спільним зусиллям ми розвиваємося і розвиваємо важливі галузі промисловості країни – металургію і машинобудування!

Новости
About dev

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X