Виробництво

ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ

Наш менеджмент, сервіс і виробництво орієнтовані на максимальне задоволення споживачів, тому в ТОВ «ТАКТ» Ви завжди знайдете оптимальне рішення Вашої задачі. Ми розширюємо географію нашого бізнесу, орієнтуючись на потреби клієнтів, і завжди відкриті для нового співробітництва.

cold_drawing

ХОЛОДНЕ ВОЛОЧІННЯ

У складі виробництва ТАКТ має лінії з виготовлення холоднотягнутого прокату за ГОСТ 7417-75,  із робочим зусиллям 20-60 тон.

Існує можливість порізки холоднотягнутих мотків в прутки на довжини за бажанням замовника на правильно-відрізному верстати.

Холоднотягнутий круг виробляється в діапазоні Ø 8 – 56 мм, з точністю виготовлення квалітетів h10, h11, h12 за ГОСТ 7417-75, якість обробки поверхні груп Б і В за ДСТУ 7807:2015 (ГОСТ 1050-73).

Холоднотягнутий шестигранник виробляється в діапазоні номерів 8 – 55, з точністю виготовлення квалітетів h10, h11, h12, якість обробки поверхні груп Б і В.

Холоднотягнутий квадрат виробляється в діапазоні розмірів 9 – 20 мм, з точністю виготовлення – квалітет h11, h12, якість обробки поверхні групи В.

У найближчій перспективі освоєння холоднотягнутих квадратів до розміру 40 × 40 мм.

Вся холоднотягнута продукція виробляється із сталей практично будь-якого призначення – рядових 3 – 5, конструкційних 10 – 45, легованих, інструментальних, пружинних тощо.

Холоднотягнута шпонка виробляється в полосі за ГОСТ 8787-68, в тому числі розмірами        14 × 9, 12 × 8, 10 × 8 зі сталі 45.

Лінія з бунта в бунт працює за схемою – холодна протяжка з бунта в бунт. Діапазон продукції, що випускається Ø 8-16 мм, шестигранник в бунті номерами – 8, 10, 12, 14 мм.

За бажанням замовника проводиться розмотування, правка і порізка бунтів в пруток на правильно-відрізному верстаті на мірну і немірну довжину.

Освоєно виробництво холоднотягнутої полоси і інших нестандартних профілів за кресленнями замовника.

БЕЗЦЕНТРОВО-ТОКАРНІ ЛІНІЇ

У складі устаткування працюють безцентрово-токарні лінії, кривизною 0,5 мм на 1 метр, які дозволяють отримувати прутки зі спеціальною обробкою поверхні з повним видаленням дефектів поверхні і зневуглецьованого шару з вуглецевих, легованих і пружинних сталей діаметрами 10 – 63 мм, а також є безцентрово-токарна лінія працююча з бунта в бунт в діапазоні Ø 5-16 мм.

Прутки зі спеціальною обробкою поверхні виготовляються за ГОСТ 14955-77 з точністю виготовлення – квалітетів h9, h10, h11, h12 з мінімальною овальністю 0,01 – 0,02 мм. Якість обробки поверхні – група Д і з нормованою шорсткістю – група Г.

Круг зі спеціальною обробкою поверхні являється ідеальною заготівлею при виготовленні кінцевої продукції на металообробних центрах, накатних верстатах, іншому сучасному обладнанні.

Освоєно виготовлення труб зі спеціальною обробкою зовнішньої поверхні в діапазоні Ø 20-63 мм квалітету h 11.

special_finishing_line
uslugi444

ДІЛЯНКА ТЕРМООБРОБКИ ПРОКАТА

Шахтна і пруткова печі віджигу забезпечують виробництво всіх видів віджигу бунтового і пруткового прокату – структурного, сфероідизуючого, неповного, тобто, як з фазовим перетворенням, так і без.

СКЛАДСЬКІ ПРИМІЩЕННЯ

Складський комплекс компанії ТОВ «Такт» включає в себе три спеціально обладнані майданчики. Криті склади комплексу дозволяють забезпечити збереження каліброваного прокату і прокату із спеціальною обробкою поверхні. Крім цього, на підприємстві організовано адресне зберігання прокату в осередках, що дозволяє оперативно здійснювати завантаження продукції, і запобігає можливість її змішування.

Широкий, постійно оновлюється сортамент стали на складах підприємства включає більше     2 000 найменувань металопрокату, що робить можливим своєчасне виконання практично будь-якого комплексного замовлення.

Спеціалізовані вантажні майданчики, а також зручні під’їзні авто і ж/д шляху до них, кранове обладнання вантажопідйомністю до 20 тонн – все це забезпечує швидке завантаження і своєчасну доставку продукції.

warehouses

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X