Послуги

300x300

ТEРМООБРОБКА

Шахтна і пруткова печі оджигу забезпечують виробництво всіх видів віджигу бунтового та пруткового прокату – структурного, сфероідизуючого, неповного, тобто, як з фазовим перетворенням, так і без.

usluga2

Порізка

Встановлені на підприємстві високовиробничих верстати Bomar і EVERISING з порізки металопрокату з різних марок сталі (конструкційних, інструментальних, нержавіючих і ін.) дозволяють зробити порізку прутків діаметром до 650 мм.

usluga3

Виправлення

Наявність правильно-відрізних верстатів-автоматів дозволяє здійснювати розмотування бунтового прокату в пруток заданої довжини в діапазоні розмірів 6 -16 мм, довжиною 2000-12000 мм.

Сортоправильна роликова машина дозволяє здійснювати правку круглого профілю в діапазоні 10-50 мм, шестигранного профілю в діапазоні 10-46 мм і квадратного профілю в діапазоні 9-40 мм, довжиною 2000-8000 мм.

Дві правильно-полірувальні машини дозволяють виробляти правку круглого профілю в діапазоні розмірів 10-40 мм, довжиною 2000-6000 мм і 10-30 мм, довжиною 2000-6500 мм.

usluga4

Упаковка

На підприємстві існує можливість обробки прутків антикорозійними розчинами і упаковка в інгібіторний папір, який захищає прутки від механічних і хімічних ушкоджень і забезпечує тривале збереження.

usluga5

Доставка

Наявність власного автопарку автомобілів з вантажопідйомністю від 3,5 до 20 тонн, власні під’їзні залізничні колії і можливість погрузки металла в контейнера дозволяє здійснювати оперативну доставку замовлення будь-яким зручним видом транспорту по всій Україні і в будь-яку точку світу.

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X