Блог

' 25th, 2018

Компанія ТАКТ взяла участь в конференції Carpathian Oil & Gas Conference


17 – 18 травня 2018 року у Львові компанія ТАКТ взяла участь у галузевій конференції Carpathian Oil & Gas Conference. На цій події наше підприємство представляв керівник центру розвитку бізнесу Ярослав Савка.

У цьому масштабному заході брали участь, насамперед, компанії паливно-енергетичної, нафтогазової та металургійної галузей з таких країн як Україна, Польща, Угорщина, Словаччина, Чехія, Румунія, Австрія, а також з інших країн. Розглядалися питання технології геологорозвідки, видобутку нафти і газу, інтенсифікації, ремонту та відновлення свердловин, розвитку інфраструктури, торгівлі газом і нафтою і багато інших цікавих і важливих тем.

В ході конференції Carpathian Oil & Gas Conference 2018 Ярослав Савка представив доповідь про можливості компанії ТАКТ для підприємств нафтогазової галузі. Крім того, були проведені переговори з потенційними і діючими партнерами компанії з розвитку взаємовигідного співробітництва, встановлені нові ділові контакти.

Новости
About dev

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X