Блог

צ 17th, 2015

КОМПАНІЯ «ТАКТ» ВІДВІДАЛА ВИСТАВКУ МЕТАЛ-ЕКСПО 2015

З 10 по 13 листопада 2015 року в м. Москва пройшла 21а Міжнароднапромислова виставка Метал-Експо 2015У цьому році в ній взяли участьпонад 560 компаній з 32 країн світу — провідні вітчизняні та закордонніпідприємства металургійної та машинобудівної галузі.

Традиційно співробітники та керівництво компанії «Такт» відвідаливиставку з метою проведення партнерських зустрічей з найбільшими російськими та зарубіжними постачальниками металопрокату – ОЕМККрасний Октябрь, МечелPM SteelВ ході переговорів обговорили низкукомерційних та технічних питаньперспективи подальшогоспівробітництваа також можливість поставки на ринок України новихзатребуваних профілів для суднобудівногозалізничного та сільськогосподарського машинобудуванняУ зв’язку з диверсифікацієюзакупівель та розширенням асортименту співробітники «Такт» такожпровели переговори з металургійними заводами ІндіїТуреччиниКитаю.

З метою розширення географії поставок компанія «Такт» провела рядзустрічей з поточними і потенційними споживачами металопрокату з УкраїниБолгаріїПольщіБілорусії та РосіїРезультатом переговорівстали довгострокові контракти на наступний рік на поставку виробленоїпродукції.

В рамках політики виходу на міжнародні ринки, в наступному році миплануємо взяти участь у виставці  МеталЕкспо 2016 вже з власним стендом таі презентувати продукцію нашого підприємства споживачам.

Новости
About dev

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X