Блог

Ħ 17th, 2016

КОМПАНІЯ «ТАКТ» ВІДВІДАЛА ХIV КОНФЕРЕНЦІЮ «РИНКИ СОРТОВОГО ПРОКАТУ СНД»

13-14 жовтня в м. Батумі, Грузія відбулася ХІV щорічна конференція «Ринки сортового прокату СНД», організатором якої традиційно виступає журнал Метал Експерт. Конференція об’єднала понад 100 учасників – керівників та спеціалістів металургійної галузі, компаній з України, Грузії, Білорусі, Росії та інших країн СНД. Представники компанії «ТАКТ» також відвідали даний захід, як крупний учасник ринку металопрокату.

На конференції обговорювалися тенденції та перспективи ринку сортового прокату СНД. Спікерами були розкриті питання впливу експортних ринків і глобальних чинників на динаміку цін і ціноутворення, вплив введення нових потужностей на структуру ринку та конкуренцію, а також представлені шляхи адаптації сучасної металоторгівлі в умовах спаду попиту. Фахівці обмінювалися досвідом, давали практичні поради, піднімали нагальні проблеми та відповідали на різні питання.

Новости
About dev

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X