Блог

' צ 22nd, 2016

КОМПАНІЯ «ТАКТ» ОСВОЇТЬ ВИРОБНИЦТВО ШТОКІВ ГІДРОЦИЛІНДРІВ В УКРАЇНІ

Гідроциліндри – важливий елемент безлічі гідравлічних машин, завдяки своєму простому пристрою, ці надійні механізми дозволяють приводити в рух маленькі і величезні деталі сучасної техніки. Якщо подивитися навколо, то яку б техніку ми не побачили, трактор, сівалку, самоскид, сміттєвоз або екскаватор – всюди застосовуються гідроциліндри.

Основні галузі застосування гідроциліндрів, це:

  • Техніка і обладнання для дорожнього будівництва:
  • Спецтехніка для комунальної сфери обслуговування:
  • Машини та установки для лісової промисловості:
  • Технологічне обладнання для добувної промисловості;
  • Суднобудування;
  • Техніка і обладнання для сільського господарства.

Одним з основних вузлів гідроциліндра є шток. Штоки можуть бути повнотілими і порожнистими.

Повнотілі штоки являють собою цільні прутки, здатні витримувати великі навантаження.

Порожнисті штоки застосовуються в телескопічних гідравлічних циліндрах, які встановлюють, наприклад, на самоскидах. Мають великий хід, але при цьому й досить високу міцність.

Штоки повинні бути стійкі до інтенсивних механічних навантажень і дії агресивних хімічних речовин, тому підлягають хромування.

Залежно від вимог і умов експлуатації гідроциліндрів – допустиме навантаження, робота в агресивних середовищах і т.д., штоки виготовляють з різних марок сталі таких як 42CrMo4, 20MnV6, St.52, нержавіючих марок сталі, але найбільшого поширення набула сталь 45 (С45Е ).

На сьогоднішній день в Україні немає «вітчизняного» виробника якісного хромованого штока і ця продукція імпортується виробниками гідроциліндрів з Італії, Румунії, Туреччини.

Наше підприємство освоїть виробництво штоків гідроциліндрів вже в 2016р. Весь проект розрахований на 3 етапи.

Перший етап ми успішно закінчили – це виробництво заготовки цельнотілого і порожнистого штока на автоматичній бесцентрово-токарній лінії в діапазоні розмірів 10-63 мм з необхідною точністю діаметру, кривизною і чистотою поверхні.

Сьогодні з нашим продуктом добре знайомі підприємства – виробники гідроциліндрів і амортизаторів в Мелітополі та Харкові.

Зараз ми успішно реалізуємо другий етап – це установка шліфувально-полировальної лінії, яка дозволить здійснювати шліфування прутків перед хромуванням і полірування штока після нанесення хрому.

Завершальним етапом буде встановлення обладнання для безперервного нанесення хрому на поверхню штока. Нами вже сформовані вимоги і ведуться переговори з підрядниками щодо реалізації даного етапу.

Всі штоки будуть герметично упаковані в упаковку, що забезпечує збереження поверхні при транспортуванні.

Реалізація даного проекту в Україні дозволить мати шток європейської якості за конкурентними цінами, знизить залежність українських виробників циліндрів від імпортного матеріалу і пов’язаних з цим валютних ризиків, а також наявність українського виробника дозволить скоротити час на доставку і витрати на транспортування даної продукції з Європи.

Компанія «ТАКТ» зможе забезпечити не тільки українських виробників гідроциліндрів в повному обсязі даною продукцією, в наших планах вивести даний продукт і на Європейські ринки.

Новости
About dev

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X