ШХ15СГ-В

Сталь ШХ15СГ-В

Дiапазон розмiрiв: 10-63

ДСТУГОСТ 801-78; ГОСТ 14955-77

Клас сталi: Підшипникова

Серед різних спеціальних марок сталі, що слугують матеріалом для подальшого виробництва деталей машин, механізмів, конструкцій тощо, виділяють окрему велику групу – підшипникові сталі. Вони наділені спеціальними властивостями і існують для того, щоб слугувати матеріалом для виробництва корпусів підшипників різного типу, а також кульок і роликів.

Підшипникові сталі легко виділити з усіх інших за назвою. Перша літера «Ш» в назві марки саме повідомляє про приналежність сталі до групи підшипникових сталей.

ШХ15СГ-В характеристики, різновиди

Подшипники различных типов используются буквально везде, начиная от бытовой техники и заканчивая огромными шахтными машинами и мощнейшими станами. Подшипник является достаточно сложной деталью и поэтому к ней выдвигается ряд серьёзных требований. Так, соответственно, эти требования передаются и материалу, из которого изготавливают эту деталь –подшипниковой стали. Круги ШХ15СГ, которые в последствии используются для производства роликов и корпусов подшипников, должны обладать набором таких свойств как: высокой упругостью и сопротивлением усталости при одновременно низкой хрупкости. Также эта сталь должна быть наделена высокой износостойкостью и прочностью. Этими свойствами она обладает благодаря легирующим элементам: хрому, кремнию, марганцу.

Круги ШХ15СГ-В

Компанія ТОВ «ТАКТ» завжди підтримує на складі запас кругів ШХ15СГ ГОСТ 801-78; ДСТУ 4738:007, а також ШХ15СГ-В і ШХ15СГ-ПВ в діапазоні розмірів діаметра від 8 до 220 мм. Дізнатися вартість, наявність і можливу дату відвантаження клієнти компанії можуть, зателефонувавши одному з наших менеджерів або залишивши заявку на сайті, після чого наші менеджери оброблять звернення і зв’яжуться з Вами вже з готовими відповідями.

Власні склади, автомобільний транспорт, розвинена складська логістика посприяють оперативному і якісному відвантаженню металопрокату.
ШХ15СГ купити в ТАКТ просто!

Відділ продажів:
Наш багатоканальний телефон:
+38 (056) 372-90-99

Оформити замовлення

Новости

Компания ТАКТ представлена в ТОП-10 рейтинга металлургических компаний Украины

Компания ТАКТ вошла в ТОП-10 рейтинга лучших металлургических предприятий Украины с репутационным активом.

Компания Такт

Компания ООО «ТАКТ» основная Мы расширяем географию нашего бизнеса, ориентируясь на потребности клиентов

Компания ООО «ТАКТ»

Компания ООО «ТАКТ» основная Мы расширяем географию нашего бизнеса, ориентируясь на потребности клиентов

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X