Блог

Ħ 27th, 2017

КЕРІВНИКИ КОМПАНІЇ «ТАКТ» ПРОВЕЛИ ДІЛОВІ ПЕРЕГОВОРИ З ПАРТНЕРАМИ НА ВИСТАВЦІ «МЕТАЛ-ЕКСПО’2017»


З 14 по 17 листопада в Москві на ВДНГ пройшла 23-тя Міжнародна промислова виставка «Метал-Експо’2017».

«Метал-Експо» – одне з ключових подій металургійної галузі. Ця виставка є універсальним майданчиком для ділових зустрічей найбільших виробників чорної і кольорової металургії, металоторговельних і машинобудівних підприємств, постачальників обладнання і матеріалів для всіх стадій виробничого циклу. В цьому році взяли участь і представили свої експозиції понад 550 компаній з 32 країн світу. За чотири дні роботи виставку відвідали близько 30 тис. осіб.
Компанію «ТАКТ» на виставці представили комерційний директор Володимир Олійник, директор з продажу та маркетингу Ігор Удовиченко, директор з розвитку Ярослав Савка, директор із закупівель Ольга Місюра.
Керівники компанії провели ділові зустрічі з представниками металургійних підприємств, провідними постачальниками металопрокату ринків СНД, Європи такими як: Євраз, Северсталь, ОЕМК, Магнітогорський металургійний комбінат, металургійний комбінат «Красный Октябрь», металургійний завод «Камасталь», Білоруський металургійний завод, Дніпроспецсталь, компанія «ТиссенКрупп» та ін.
Крім того, керівники компанії провели бізнес-зустрічі з компаніями-споживачами продукції ТАКТ на ринках СНД і Європи.
В ході візиту на виставку «Метал-Експо 2017» в досить стислий час представники ТОВ «ТАКТ» провели переговори з потенційними і діючими партнерами компанії. Були обговорені актуальні питання металургійного бізнесу, взаємовигідного співробітництва, встановлені нові ділові контакти.

Новости
About dev

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X