Блог

' 11th, 2016

ПРЕДСТАВНИКИ «ГІДРОСИЛА ГРУП» ВІДВІДАЛИ КОМПАНІЮ «ТАКТ»

10 березня 2016 року компанію «ТАКТ» відвідали представники ЗАТ «Гідросила ЛЕДА», що входить в концерн «Гідросила Груп» – найбільшого виробника гідравлічних силових машин і компонентів гідросистем в Східній Європі. Гідравлічні насоси і мотори, гідророзподільники і гідроциліндри ТМ «Гідросила» застосовуються в гідросистемах сільськогосподарських, будівельно-дорожніх, комунальних та інших машин.

З моменту відкриття компанією «ТАКТ» власного виробничого цеху по виготовленню каліброваного прокату і прокату із спеціальною обробкою поверхні, підприємства «Гідросила Груп» є нашими постійними партнерами і клієнтами. «Гідросила Груп» постійно оновлює верстатний парк, тому основною метою візиту був технічний аудит виробничих потужностей, а також ознайомлення та освоєння нових продуктів, які застосовується при виробництві рукавів високого тиску.

В завершенні зустрічі гості відзначили високий рівень контролю служби ВТК за якістю продукції, що виробляється, а також обговорили подальші плани співпраці.

Новости
About dev

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X