Блог

' 18th, 2016

ЦІЛІ УЧАСТІ КОМПАНІЇ «ТАКТ» У ВИСТАВЦІ «МЕТАЛ-ЕКСПО’2016» – ІГОР УДОВИЧЕНКО, ДИРЕКТОР З ПРОДАЖУ ТА МАРКЕТИНГУ

Міжнародна промислова виставка «Метал-Експо» – одне з головних подій металургійної галузі. Щорічно виставка проходить в Москві і є місцем зустрічі найбільших виробників чорної і кольорової металургії, металоторгівельних і машинобудівних підприємств, постачальників обладнання та матеріалів для всіх стадій виробничого циклу. Високий інтерес до виставки обумовлений, перш за все, кількісним та якісним складом експонентів, а також великої діловою програмою. В цьому році взяли участь і представили свої експозиції понад 530 компаній і 32 країн світу. За чотири дні роботи, з 8 по 11 листопада, виставку відвідали близько 27 тис. людей.

Керівництво і фахівці компанії «ТАКТ» традиційно відвідали «Метал-Експо», в рамках якої провели ряд зустрічей з російськими та зарубіжними партнерами. Результатами відвідування виставки та планами розвитку поділився директор з продажу та маркетингу Ігор Удовиченко.

 Які основні цілі відвідування компанії «ТАКТ» виставки «Метал-Експо’2016»?

— Для багатьох металургійних підприємств участь у міжнародних виставках носить іміджевий характер. Місце локації і величина стенду часто говорять про те, як йдуть справи у підприємства і у галузі в цілому.

Для компанії «ТАКТ» участь і відвідування виставок і конференцій це, перш за все, частина стратегічного маркетингового плану. В цілому, наші завдання на «Метал-Експо» можна було розділити на два основних напрямки – це розвиток закупівель і розвиток продажів.

В рамках виставки представники блоку закупівель, Володимир Олійник, комерційний директор компанії, і Ольга Місюра, керівник служби закупівель металопрокату, провели ряд зустрічей з представниками металургійних підприємств, провідними постачальниками металопрокату ринків СНД, Європи, Азії, такими як: Євраз, Северсталь, ОМК, Металоінвест, SIJ Group, Voestalpine, SSAB  та ін.

У 2016 році ми диверсифікували географію закупівель, і у нас з’явилися постачальники зі Словенії, Польщі, Індії, Китаю, Туреччини, Італії, але при цьому важливу роль і вагому частину складали поставки з Росії та Білорусії.

Компанія «ТАКТ» постійно працює над поліпшенням ефективності закупівель без географічних обмежень. Ми робимо «закупівельний зріз», оцінюючи можливості світової металургії, що дозволяє нам надати українському споживачеві найкраще рішення.

У частині продажу, цей блок ми представляли з директором з розвитку Ярославом Савкою, провели зустрічі зі споживачами нашої продукції на традиційних для нашого підприємства ринках СНД: Білорусії, Грузії, Молдавії. У наших планах у 2017 році наростити обсяги продажів в ці регіони каліброваного прокату і прутків зі спеціальною обробкою поверхні, виробником яких є наше підприємство.

 Чи планується вихід компанії на нові ринки?

— Частиною стратегічного плану компанії є запуск у другому кварталі 2017 року шліфувально-полировальной лінії, яка дозволить виробляти прокат з квалітетом точності h9, що відкриє нам можливість виходу на Європейські ринки. В рамках цього проектубули проведені зустрічі з представниками компаній зі Скандинавії, Західної і Східної Європи, які проявили інтерес до цього продукту і готові до отримання дослідних зразків.

—  Чи планується розширення асортименту, освоєння виробництва нових затребуваних продуктів?

— У найближчі два роки наша компанія випустить новий продукт для ринку гідравліки  хромовані штоки. На сьогоднішній день ми пройшли 2/3 шляху  освоїли виробництво заготовки штока на безцентрово-токарному обладнанні і зараз реалізуємо етап установки шліфувально-полірувальноЇ лінії. Сьогодні ведуться переговори з німецькою компанією Loeser GMBH про постачання лінії хромування.

На території країн СНД наша компанія буде першою, хто освоїть виробництво даної продукції. Запуск цього проекту дозволить виробникам циліндрів отримати хромований шток європейської якості.

Підводячи підсумки минулої виставки «Метал-Експо’2016», можна сказати, що відвідування цього заходу виправдало очікування. Компанія «ТАКТ» отримала можливість зміцнити ділові зв’язки з давніми партнерами і поспілкуватися з новими, обговорити актуальні питання галузі та прийняти рішення в плані подальших перспектив розвитку.

Новости
About dev

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X