Блог

24th, 2015

КОМПАНІЯ «ТАКТ» УСПІШНО ПРОЙШЛА РЕСЕРТИФІКАЦІЮ ISO 9001:2008

У грудні цього року компанія «ТАКТ» успішно пройшла ресертифікаційний аудит ISO 9001:2008 та в черговий раз підтвердила свою відповідність системі менеджменту якості в області виробництва, зберігання та реалізації металопрокату з різних марок сталі, які застосовуються в машинобудуванні та інших галузях промисловості.

За підсумками перевірки наше підприємство підтвердило свою ефективність та відповідність світовим стандартам. Аудитори відзначили високу кваліфікацію фахівців компанії, дисципліну та організацію виробничих процесів, у тому числі якісний лабораторний контроль готової продукції.

Компанія «ТАКТ» не стоїть на місці та постійно росте і розвивається, розширюючи виробничі потужності та освоюючи нові горизонти в області виготовлення металопрокату. Відповідність міжнародним стандартам, дозволяє ефективно удосконалювати систему менеджменту якості у всіх сферах діяльності компанії.

З сертифікатом Ви можете ознайомитися в розділі нашого сайту «Сертифікація».

Новости
About dev

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X