Блог

31st, 2017

КОМПАНІЯ ТАКТ ПРОВЕЛА КЛІЄНТСЬКУ СПЕЦІАЛІЗОВАНУ КОНФЕРЕНЦІЮ

25 травня 2017 року в м. Дніпро компанія ТАКТ провела вперше у своїй історії спеціалізовану конференцію на тему: «Калібрувальні прутки та прутки із спеціальною обробкою поверхні».

Захід відбувся в конференц-залі Bartolomeo Best River Resort, а також учасники конференції відвідали виробничі потужності і складські комплекси компанії ТАКТ.

У конференції взяли участь більше 50 представників компаній-партнерів ТАКТ з провідних машинобудівних підприємств України, Грузії і Білорусі.

Вітаючи учасників конференції, Володимир Семенович Олійник, засновник бізнесу, коротко розповів про історію створення компанії, а також зазначив: «Успішна діяльність компанії ТАКТ доводить, що національні виробники працюють, розвиваючи економіку країни».

Директор з продажу і маркетингу ТОВ «ТАКТ» Ігор Удовиченко виступив з презентацією про еволюцію розвитку компанії, пріоритети і завдання на майбутнє.

У своїй доповіді начальник відділу технічного контролю компанії ТАКТ Олександр Михайлович Ящук розповів про продукцію, що виробляється, і контроль її якості.

Завершили ділову частину конференції Директор з розвитку компанії ТАКТ Ярослав Савка і технічний директор підприємства Дмитро Дикий, представив учасникам заходу презентацію про нові продукти компанії і технічні інновації.

Також, у рамках програми конференції, її учасники відвідали з екскурсією виробничі і складські потужності компанії ТАКТ і змогли ознайомитися з технологічними процесами виробництва металопродукції.

Після закінчення конференції у рамках бізнес-вечері – гості і організатори поділилися думками і підбили підсумки спільної роботи заходу.

Співробітники ТОВ «ТАКТ» і представники компаній-споживачів металопродукції зазначили, що конференція надала унікальну можливість для обміну досвідом і проведення переговорів з питань подальшої співпраці. Конференція стала майданчиком, де представники підприємств машинобудівного сектора України, Грузії і Білорусі, а також експерти компанії ТАКТ змогли обговорити технічні інновації, нові продукти і амбітні плани розвитку компанії ТАКТ на найближчі 5 років.

Новости
About dev

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X