Блог

' 4th, 2015

КОМПАНІЯ «ТАКТ» ПРОЙШЛА АТЕСТАЦІЙНИЙ АУДИТ ВІД CORUM GROUP

Компанія «ТАКТ» пройшла технічний атестаційний аудит від групи підприємств Corum Group. За підсумками аудиту наше підприємство успішно підтвердило свою кваліфікацію в галузі поставок металопрокату. Дана подія свідчить про високий рівень якості продукції та професіоналізм компанії «ТАКТ» у сфері виробництва та продажу якісного металу для різних галузей машинобудування.

Corum Group входить в одну з найбільших фінансово-промислових груп України «Систем Кепітал Менеджмент». Ключова компетенція Corum Group – експертиза в гірничодобувному бізнесі. Компанія є великим постачальником високотехнологічних комплексних рішень в області видобутку, переробки та транспортування корисних копалин. Серед постійних клієнтів компанії більше 30 найбільших видобувних холдингів, активи яких налічують понад 400 шахт та кар’єрів, збагачувальні фабрики, металургійні та машинобудівні підприємства.

Новости
About dev

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X