Блог

צ 24th, 2015

КОМПАНІЯ «ТАКТ» ВІДВІДАЛА ВИСТАВКУ STAINLESS STEEL WORLD 2015

З 17 по 19 листопада в м. Маастріхт, Нідерладни, відбулася 9-та міжнародна виставка з виробництва та обробки нержавіючих сталей «Stainless Steel World 2015». Традиційно виставка проводиться один раз на два роки та є одним з найважливіших подій металургійної галузі, яка об’єднує фахівців більш ніж 27 країн світу. Цього року в заході взяло участь близько 300 компаній – виробники нержавіючого металопрокату та великі європейські металосервісні центри.

Компанія «Такт» постійно розвивається та бере активну участь у заходах галузі. З метою розширення області закупівель та збільшення асортименту сортового прокату наші представники відвідали виставку «Stainless Steel World 2015». У ході відвідування виставки, знайомства з новими продуктами та їх виробниками, були проведені ряд зустрічей та переговорів з компаніями з Китаю, Індії, Туреччини, Італії, Німеччини. За результатами переговорів компанія «Такт» уклала контракти на постачання прокату з якісної нержавіючої сталі, яка затребувана на ринку України.

Новости
About dev

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X