Блог

צ 18th, 2014

КОМПАНІЯ «ТАКТ» ВІДВІДАЛА ВИСТАВКУ МЕТАЛ-ЕКСПО 2014

З 11 по 14 листопада 2014 року традиційно в Москві проходила ювілейна 20-та виставка Метал-Експо 2014. У ній традиційно приймають участь провідні металургійні підприємства, машинобудівні заводи та найбільші метало-торгівельні компанії більш ніж з 35 країн світу.

У рамках відвідання виставки співробітники компанії «ТАКТ» провели низку комерційних та технічних перемовин, обговорювали перспективи співробітництва та тенденції розвитку ринку металу на майбутній рік.

Традиційно важливими для компанії були зустрічі с представниками постачальників металопрокату – металургійними підприємствами з РФ – ОЕМК, Іжсталь, ЧМК, Красний Октябрь, Мотовиліхінські заводи, Петросталь, Омутнінський металургійний завод, Дніпроспецсталь , а також з закордонними металургійними заводами з Індії, Словаччини, Туреччини та інших країн.

З метою просування виробленої продукції та розширенням географії поставок компанія «ТАКТ» провела низку зустрічей з споживачами зі Східної та Західної Європи, Республіки Білорусь та Російської Федерації.

У зв’язку із запуском власного виробництва, а також в рамках політики виходу на міжнародні ринки, у наступному році ми плануємо прийняти участь у виставці Метал-Експо 2015 уже із власним стендом та презентувати продукцію власного виробництва нашим клієнтам.

Новости
About dev

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X