Блог

13th, 2018

Компанія «ТАКТ» відвідала виставку «АГРО-2018» в Києві


З 6 по 9 червня в Києві пройшла XXX Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2018».

Ця виставка є унікальним майданчиком для бізнес-зустрічей, переговорів з партнерами, що представляють агропромисловий комплекс і галузі, що взаємодіють з ним. Особливо був представлений машинобудівний сектор. У виставці приймали участь виробники сільськогосподарської техніки та обладнання. Цього року у заході взяли участь понад 1200 компаній з 15 країн.

Компанія ТАКТ націлена на розвиток і враховує нові тенденції машинобудівного сектора, зокрема, для агропромислового комплексу. Тому відвідування і участь в великих спеціалізованих виставках, що подібна до «Агро-2018», є важливим для нашого підприємства.

В ході виставки були встановлені нові ділові контакти. Керівники компанії провели ділові зустрічі та переговори з постійними партнерами і потенційними клієнтами, а також відвідали експозиції учасників виставки. Під час переговорів і бізнес зустрічей були обговорені питання взаємовигідної співпраці і плани розвитку.

Новости
About dev

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X