Блог

צ 21st, 2016

КОМПАНІЯ «ТАКТ» ВІДВІДАЛА ВИСТАВКУ АГРО 2016

З 8 по 11 червня у Києві відбулася XXVIII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2016». Традиційно виставка проводиться один раз на рік, і є одним з найбільш перспективних і найважливіших заходів не тільки для АПК України, але й для країн СНД і Східної Європи. В «АГРО-2016» взяли участь понад 1200 вітчизняних та іноземних компаній і організацій з 15 країн – учасники з усіх сфер агрокомплексу, у тому числі виробники сільськогосподарської техніки, обладнання, запасних частин.

Компанія «ТАКТ» зацікавлена в постійному розвитку, тому співробітники регулярно відвідують провідні національні та міжнародні виставки з метою налагодження бізнес-зв’язків, ознайомлення з тенденціями і новинками ринку металургії та машинобудування.

В ході виставки «АГРО 2016» наші представники відвідали стенди і оглядові майданчики компаній-учасників, провели ряд партнерських зустрічей і переговорів з постійними клієнтами, такими як Агрореммаш, Велес – Агро, Бердянські жниварки, Уманьфермаш тощо, а також з потенційними клієнтами – підприємствами сільськогосподарського машинобудування. В ході переговорів обговорили низку комерційних і технічних питань, перспективи подальшої співпраці, і можливість поставки нашої продукції для виробництва сільськогосподарської техніки та обладнання.

Новости
About dev

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X