Блог

6th, 2016

КОМПАНІЯ «ТАКТ» ОСВОЇЛА ВИРОБНИЦТВО ШПОНКОВОЇ СМУГИ

Компанія «ТАКТ» успішно освоїла виробництво шпонкової смуги згідно ГОСТу 8787-68.

Шпонковий матеріал являє собою калібрований металопрокат, призначений для виготовлення таких сполучних елементів, як шпонки. Шпонка – це штифт довгастої форми, який вставляється в паз з’єднуємих деталей. Галузь застосування шпонок досить широка. Вони можуть використовуватися як при створенні машин і механізмів, так і у виробництві меблів, і навіть в будівництві.

Від призначення шпонок безпосередньо залежать вимоги, які до них пред’являються. Тому для виробництва шпоночного матеріалу, з якого потім будуть виготовлятися шпонки, застосовуються найрізноманітніші сталі і сплави.

У класичному варіанті шпонковий матеріал виготовляється із сталі 45. Це конструкційна вуглецева сталь звичайної якості, яка традиційно використовується для виготовлення деталей підвищеної міцності.

Виготовлення шпоночной смуги на підприємстві «ТАКТ» здійснюється на станах для холодного волочіння. Обладнання дозволяє виробляти шпонкове полотно (без округлення кромок) наступних розмірів:

  • 10х8 мм
  • 12х8 мм
  • 14х9 мм

Щоб уточнити ціну і зробити замовлення на шпонкову смугу, вам слід звернутися до фахівців відділу продажів. Ми готові виготовити продукцію в необхідному розмірі і обсязі в найкоротші терміни.

Новости
About dev

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X