Блог

Ħ 26th, 2016

КОМПАНІЯ «ТАКТ» ОСВОЮЄ ВИРОБНИЦТВО ДРОТУ З ПРУЖИННИХ МАРОК СТАЛІ

У виробничому цеху компанії «ТАКТ» успішно почалося освоєння виробництва дроту з пружинних марок сталі в діаметрі 3,5 – 8 мм за ГОСТом 9389-75 і 5-14 мм за ГОСТом 14963-78. Для виробництва пружинного дроту на підприємстві використовується бунтовий волочильний стан. Обладнання дозволяє виробляти продукцію методом холодного волочіння з бунту (вихідної заготовки) в бунт в заданому діапазоні розмірів.

Пружини кручення, розтягування і стиснення сьогодні використовуються в самих різних конструкціях і механізмах, верстатах і машинах, де необхідно забезпечувати герметичність затворів, створювати тиск пневмоприводів, фіксувати засувки і спускові механізми. Надійний пружинний дріт застосовується в таких галузях виробництва, як автомобілебудування, сільгоспмашинобудування, залізничне машинобудування, верстатобудування, в меблевій промисловості та при виробництві товарів народного споживання.

На складах компанії «ТАКТ» представлений пружинний дріт в бунтах (бухтах) масою до 500 кг. Зробити замовлення та уточнити наявність необхідного металопрокату ви можете у менеджерів відділу продажу за вказаними на сайті контактам.

Новости
About dev

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X