Блог

6th, 2018

Керівники компанії «ТАКТ» провели ділові переговори з партнерами на виставці Caspian Oil and Gas 2018


З 29 травня по 1 червня в Баку Експо Центрі (Азербайджан) відбулася 25-а Ювілейна Міжнародна Виставка «Нафта і Газ Каспію» Caspian Oil and Gas 2018

«Нафта і Газ Каспію» – найбільший захід Прикаспійського регіону в нафтогазовій галузі. Виставка є універсальним майданчиком, яка щорічно протягом 25 років збирає лідерів нафтової індустрії і суміжних галузей усього світу. У Caspian Oil & Gas 2018 взяли участь 312 компаній з 38 країн світу.

Компанію «ТАКТ» на виставці представили директор з продажу і маркетингу Ігор Удовиченко та директор з розвитку Ярослав Савка. Виставку цього року відрізняла насичена ділова програма. В рамках Caspian Oil and Gas 2018 керівники «ТАКТ» провели переговори і В2В зустрічі з потенційними і діючими партнерами компанії.

«В рамках виставки були обговорені питання взаємовигідної співпраці з колегами. Роль спеціалізованих виставок важлива – вони створюють базисний майданчик для співпраці і розширення бізнес-контактів», – зазначив Директор з продажу та маркетингу компанії «ТАКТ» Ігор Удовиченко.

Новости
About dev

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X