Блог

צ צ 25th, 2017

КОМПАНІЇ ТАКТ ПРИСВОЄНИЙ ВИСОКИЙ РІВЕНЬ КРЕДИТОСПРОМОЖНОСТІ І ФІНАНСОВОЇ СТІЙКОСТІ

Компанія ТАКТ пройшла процедуру кредитного дослідження інформаційно – рейтинговим агентством CREDO LINE з метою встановлення рівня кредитоспроможності і міжнародної бізнес-надійності.

Компанії ТАКТ присвоєний короткостроковий кредитний рейтинг на рівні crBB. У своєму звіті експерти CREDO LINE відмітили, що рейтинг ТОВ «ТАКТ» відображає високий рівень кредитоспроможності і фінансової стійкості, незважаючи на схильність впливу країнового ризику.

Кредитний рейтинг є мірою кредитоспроможності підприємства, яка оцінюється на основі комплексного підходу. Він передбачає проведення аналізу цілого ряду різних показників і перевірку на відповідність визначеним критеріям:вид діяльності компанії, стан ринкового середовища і положення компанії в ній, здатність компанії отримати прибуток в ході її поточної операційної діяльності для погашення боргу (фінансові можливості), розмір поточного капіталу, наявність активів для забезпечення майбутньої виплати.

Коментуючи рейтингову дію, Ігор Удовиченко, директор з продажів і маркетингу компанії ТАКТ, зазначив: «Присвоєння нашій компанії цього кредитного рейтингу – це додаткове підтвердження нашої стабільної позиції на ринку, ефективності управління і чіткої стратегії розвитку».

Повiдомлення

Новости
About dev

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X