Блог

' 5th, 2018

КОМПАНІЯ «ТАКТ» ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ AGROEXPО 2018

Компанія «ТАКТ» взяла участь у Міжнародній агропромисловій виставці «AGROEXPO 2018», яка пройшла в м Кропивницький з 26 по 29 вересня.

AGROEXPO 2018 – найбільш масштабна в Україні спеціалізована виставка аграрної техніки і технологій, що надає можливість сільськогосподарським машинобудівникам демонструвати повну номенклатуру продукції для агропромислового комплексу України. Цього року у виставці взяли участь понад 500 профільних, вітчизняних і зарубіжних компаній.
AGROEXPO-2018 проходила на рекордній для України площі – 125 000 кв.м. Унікальні можливості виставкового комплексу дозволили учасникам і гостям заходу ознайомитися з технікою і обладнанням більшості вітчизняних і зарубіжних брендів. Особливістю AGROEXPO є те, що аграрну техніку можна було побачити не тільки на статичних експозиціях, але і безпосередньо в роботі в полі – на демонстраційному полігоні площею 60 000 кв.м. В цьому році в роботі було показано велику кількість агрегатів (дискові борони, сівалки, плуги, культиватори, обприскувачі, розкидачі добрив і багато ін.) відомих іноземних брендів. Серед українських виробників були представлені такі відомі компанії як «Завод Фрунзе», «Ельворті», «Велес-Агро», «Оріхівсільмаш», «Бердянські жниварки» і багато інших.
На виставці компанія «ТАКТ» брала участь зі своїм стендом, на якому були представлені зразки каліброваного прокату, прокату із спеціальною обробкою поверхні і ковані вироби.
В рамках AGROEXPO-2018 представники ТОВ «ТАКТ» провели зустрічі з потенційними і діючими партнерами, серед яких були провідні сільськогосподарські машинобудівні підприємства України. В ході переговорів були обговорені численні питання взаємовигідної співпраці, актуальні питання галузі, встановлені нові ділові контакти.

Новости
About dev

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

X

Надіслати резюмеПрикріпіть файл з резюме(.doc, .pdf)

X

Зворотний дзвінок

Ви зможете замовити безкоштовний зворотний дзвінок і в зручний для Вас час ми зможемо Вам передзвонити, для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Оформити замовлення

Залиште свої дані та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого обговорення Ваших побажаньX

Написати нам

Якщо у Вас виникли якісь питання і / або побажання, Ви можете написати їх тут і з вами обов'язково зв'яжутьсяX

X

X

X

X

X

X

X

X